معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان بیان کرد:
سمپوزیوم ملی مجسمه‌سازی شهرداری کرمان؛ فرصت تعامل هنرمندان بومی و کشوری


 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان، گفت: ارایۀ آثار و ایده‌های بدیعی که نمونه‌اش را در این دوره از سمپوزیوم مجسمه‌سازی شاهد هستیم، می‌تواند معرف خوبی برای ظرفیت‌های گردشگری استان کرمان باشد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سیدمصطفی آیت‌اللهی‌موسوی، بیست‌ویکم فروردین‌ماه در حاشیۀ بازدید از روند اجرای چهارمین سمپوزیوم ملی مجسمه‌سازی کرمان، ضمن تشکر از شهرداری و شورای اسلامی شهر کرمان برای برگزاری این رویداد، بیان کرد: هنرمندان بنام و مطرحی در این رویداد شرکت کرده‌اند و کارهای خوبی در حال آماده‌سازی است که قرار است در محل‌های پیش‌بینی‌شده نصب شود.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری سمپوزیوم ملی مجسمه‌سازی در کرمان، فرصت مغتنمی برای تبادل تجربۀ هنرمندان بومی با هنرمندان مطرح کشوری است و امیدواریم در دوره‌های بعدی این رویداد، تعداد بیشتری از هنرمندان استانی حضور داشته باشند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان با اشاره به اینکه برخی از آثار چهارمین دورۀ سمپوزیوم ملی مجسمه‌سازی شهرداری کرمان، برگرفته از میراث فرهنگی و گردشگری استان است، افزود: در چهارمین دورۀ سمپوزیوم ملی مجسمه‌سازی کرمان، آثار ارزشمندی توسط هنرمندان جوان و شناخته‌شدۀ کشور در حال ساخت است و این آثار در زمان مناسب در محدودۀ میدان شورا و پیاده‌راهی که قرار است در این محدوده ساخته شود، در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.
لازم به ذکر است؛ چهارمین دورۀ سمپوزیوم ملی مجسمه‌سازی شهرداری کرمان، با حضور 12 هنرمند ملی و استانی، از دهم فروردین‌ماه سال‌جاری در سایتی روباز در دامنۀ کوه‌‌های پردیسان قائم(عج) و مجاور دریاچۀ مصنوعی آغاز شده و تا دوم اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.