پیام تبریک مدیر عامل سازمان پارک ها وفضای سبز شهرداری کرمان به مناسبت اول ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)مهندس ایمان سیف الهی مدیر عامل سازمان پارک ها وفضای سبز شهرداری کرمان در پیامی اول ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و هفته ازدواج را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک ها وفضای سبز در این پیام آمده است:
اول ذی الحجه سالروز پیوند آسمانی است که دیگر هیچ گاه مانند آن در تاریخ تکرار نشد.
علی علیه السلام ، پیشوای پارسایان با فاطمه علیهاالسلام ، برترین بانوی جهان پیمان عشق بست و خدا، والاترین فرستاده خویش را بر این پیمان گواه گرفت.
برکت این ازدواج، عمری به گستردگی آفتاب دارد؛ هم چنان که یاد و نام آن در تاریخ برای همیشه ماندگار شد.
 اول ذی الحجه، روزی مبارک برای همه نوگامانی است که دل به زندگی فاطمی علیهاالسلام داده اند تا شادی خود را با خاطره همیشه روشن آن روز مبارک، پیوند زنند.

پیوند ساده و بی آلایش حضرت علی(ع) و بانوی ٢ عالم حضرت فاطمه(س) و همچنین شیوه ی زندگی آنها که کانونی گرم و صمیمی را برای رشد و پرورش نسلی پاک و برگزیده ی فراهم آورد، می تواند الگویی شایسته برای جوانان باشد تا با ساده زیستی و پرهیز از زیاده خواهی و تجمل زندگی مشترک خود را آغاز کنند و با ایجاد محیطی لبریز از عشق و صمیمیت، زمینه ی تربیت صحیح فرزندانی صالح را آماده سازند.

دین اسلام همواره ازدواج ساده را مورد تاکید قرار داده است چراکه گسترش این فرهنگ، سبب می شود تا افراد جامعه از گناه و فساد در امان باشند و با تشکیل خانواده به امنیت و آرامش دست یابند و با عشق و محبت الفبای زندگی و ارزش های متعالی را به نسل آینده منتقل کنند.
اینجانب به نوبه ی خود آغاز هفته ی ازدواج و سالروز بزرگداشت این پیوند مبارک را تبریک و تهنیت عرض نموده، امیدواریم جامعه ی ما با الگو پذیری از ازدواج آسان و ساده زیستی آن بزرگواران معصوم فرهنگ تسهیل در ازدواج جوانان را در تمام خانواده ها نهادینه کند.
امید است جوانان با الگو گرفتن از سیره و زندگی ائمه اطهار و ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) با ازدواجی آگاهانه ، بهنگام و آسان به پیوندی پایدار دست یابند.